• Pergola, Otomatik Tente, Mafsallı Tente, Körüklü Tente ve bir çok ürün..

Pelikan Pergola

Pelikan Pergola 2018 yılında İstanbul’da kuruldu. 1000 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Pelikan Pergola; pergola sistemleri, bioklimatik pergolalar, hareketli pergolalar, tenteler, cam sistemleri, giyotin cam sistemleri, sürme doğrama sistemleri, rolling roof açılır tavan sistemi ve fotoselli kapı sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. Ana ürün gruplarının yanı sıra cam kapılar, alternatif dikey sistemler, aydınlatma seçenekleri ve ısıtıcılar gibi farklı ürün ve aksesuarlar ile ana ürün grubunu destekler nitelikte çeşitli yeni nesil hareketli yapı sistemi tasarımları ve üretimleri de yapmaktadır.


Pelikan Pergola yalnızca İstanbul içerisinde değil hem Türkiye’de hem de dünya çapında hizmet vermektedir.

Oluşturulan uluslararası ağımız, profesyonel çalışma ekibimiz ve entelektüel sermayemiz ile birlikte dünya çapında hizmet verdiğimiz sektörümüzün lider firmalarındanız. Çalışmakta olduğumuz profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit ederek taleplere beklenilen yanıtı verebiliyoruz.

Müşteri istekleri ve geri bildirimlerine verdiğimiz önem sayesinde kendimizi her geçen gün yenilemeye özen gösteriyoruz. Böylece her zaman verdiğimiz hizmetin en iyisini müşterilerimize sunuyoruz.